Штори і текстильний дизайн – це основний напрямок нашого салону.Створюючи штори,наші  дизайнери враховують їх функціональне призначення, поєднання оформлення вікна та всього інтер’єру кімнати, і звісно ж, бажання клієнта. Текстильне оформлення вікна з врахуванням цих позицій завжди виглядатиме стильно і гармонійно.

Штори — це неперевершений декоративний елемент, за допомоги якого, Ви зможете доповнити або кардинально змінити стиль кімнати. Додати затишку кухні, спальні багатства і розкоші, освітлити дитячу — все це Ви зможете зробити, вибравши правильне оформлення Вашого вікна. Наш салон штор пропонує виконати ексклюзивний дизайн і пошив штор для Вашого дому.

Салон штор «Одяг для вікон» — це розробка дизайну та пошиття штор за найдоступнішими цінами. Ми раді створити унікальний інтер’єр та зробити Вашу домівку затишною і красивою. Чекаємо на Вас в нашому салоні штор.Про нас:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта — один з найголовніших принципів нашої роботи. Вас приємно здивує широкий асортимент виняткових і вишуканих тканин та аксесуарів. Ми завжди зможемо запропонувати Вам ідеальний варіант, при цьому, він буде відрізнятись поєднанням відмінної якості і витонченості виконання.
Ми виготовляємо,як класичні штори так і австрійські чи римські, створюємо цікаві та стильні ламбрекени, а також скатертини та серветки, покривала та подушки.