НИТЯНІ ШТОРИ
Нитяні штори зараз перебувають на піку дизайнерської популярності. Інтер’єри, в яких можна розмістити такі штори, можуть бути витримані абсолютно в будь-якому стилі — у будь-якому приміщенню штори з екзотичного сплетіння ниток нададуть екзотики, шику та блиску. Крім того, їх можна вдало поєднувати з іншими видами штор або навіть замість них. Якщо розміщувати нитяні штори в робочому приміщенні, то вони ідеально підійдуть для розмежування простору на зони замість громіздких перегородок.

Нитяні штори можуть бути використані в житлових кімнатах — при відкритих дверях, при найменшому подиху вітерця штори з ниток будуть колихатися подібно морським хвилям, і переливатися різними відтінками.
При замовленні на місце прибуває наш фахівець, який має зразки ниток для виготовлення штор, а також надасть каталог з різними кольоровими варіаціями, а також з різними видами їх виконання та оформлення.

Основна і безсумнівно позитивна характеристика нитяних штор — практичність. Їх зручно чистити завдяки особливостям будови. Ці штори легкі й повітряні, завдяки чому вони не заважають природній циркуляції повітря і приємно розсіюють світло.