Готельно -ресторанний текстиль потребує більше уваги зі сторони дизайнера при його оформленні , ніж домашній текстиль. Тут важливо звертати увагу не тільки на те, наскільки приваблива і приємна на дотик тканина, але і на характеристики міцності, особливості догляду за нею.

Штори для готелів:
При оформленні готельних номерів варто враховувати місце розташування готелю . Найчастіше в готелях штори для вікон підбирають в одному стилі. Колір штор може плавно змінюватися на кожному поверсі.

Крім привабливого вигляду штори для готелю повинні бути міцними і практичними. . Світлонепроникні штори зі спеціальної тканини BlackOut забезпечують додаткову шумо-і теплоізоляцію. Такі штори не відрізняються від звичайної драпірованої тканини, їх можна використовувати в якості прошарку між основними шторами і вікном, так і окремо.

Штори для ресторану:

При виборі ресторану або кафе людина віддає перевагу не тільки відмінній кухні, але і загальному враженню, яке створюється при відвідуванні даних закладів. Відвідувачів приваблює ввічливий і охайний персонал, затишний інтер’єр, комфортна атмосфера в цілому, оскільки ресторан для нас — це не тільки місце, де можна поїсти, але і де можна добре відпочити.

Оформлення віконних прорізів грає не останню роль у створенні інтер’єрів. А тому штори для ресторанів неодмінно повинні бути високої якості, що є показником поваги до відвідувачів. У сучасних ресторанних інтер’єрах окрім віконних прорізів декоративними тканинами часто оформляють стелі, двері, перегородки між столиками.

Класична модель штор для ресторану — тюль, портьєри, ламбрекен. Також в ресторанах можуть бути використані штори з підйомною конструкцією (римські, французькі, австрійські). Для молодіжного ресторану,як не можна краще підійдуть авангардні яскраві штори нестандартних моделей. Класичні штори для ресторану бізнес — класу будуть самим відповідним вибором. У японських ресторанах і суші — барах до місця будуть бамбукові жалюзі або японські панелі.

Штори для готелів і ресторанів  — один з напрямків діяльності нашого салону штор.

Наші об’єкти:

Південна Брама

Старе Місто

Кафе Лемон

Скатертини
Скатертини на столах ресторану підкреслюють його стиль. Вони можуть бути гармонують за кольором і дизайну з інтер’єром закладу або білосніжними, що додають йому урочистість.
Наперони — верхня скатертину. Він лягає на основну, виконує декоративну функцію і полегшує догляд за нею. Наперони можна виготовити з контрастної тканини або з тканини-компаньйона до основної скатертини.
Для виготовлення скатертин використовують різноманітні тканини. Раніше традиційний столовий текстиль виготовлявся з натуральних тканин (бавовни, льону), то тепер все частіше ресторатори замовляють скатертини зі змішаних тканин (суміш бавовни з поліестером в різних пропорціях). Така скатертина зручніша в експлуатації, так як тканина менше вмощується після прання, скатертину менше мнеться і довше служить.
Скатертина з поліестеру не рекомендується використовувати в ресторанах, так як вона буде ковзати по столу, а також буде плавитися при
високій температурі.

Серветки — необхідний елемент у будь-якому закладі громадського харчування. Тканинні серветки не тільки використовуються в кафе і ресторанах за прямим призначенням, але й виконують важливу декоративну функцію.