Краса повинна бути функціональною,так вважають практичні європейці, які придумали штори на люверсах.

Найбільш оптимальним і популярним рішенням  останнім часом   стало використання в інтер’єрі штор на люверсах.
Люверси — це спеціальні металеві або пластикові кільця, вставлені в отвори, зроблені спеціальним пробійником у верхній частині штори.
Крізь люверси пронизується штанга карниза , яка з’єднує шторний виріб і карниз. Колір люверсів можна підібрати і під карниз, і під тканину або під інтер’єр. Завдяки люверса навіть найважчі тканини виглядають легкими і акуратними.При такому розташуванні самі люверси практично непомітні, а з їх допомогою утворюються однакові, рівномірні складки.До основних плюсів можна віднести не тільки рівномірність складок, а й захист від стирання і псування самої тканини. Відкриття та закриття вікна відбувається легким рухом рук саме завдяки люверса.

Вибір тканини для штор з люверсами величезний, для такого виробу використовуються практично всі текстури, починаючи від прозорих і закінчуючи самими щільними і безпросвітними blackout. Пошиття штори на люверсах здійснюється з урахуванням відстані між самими люверсами, яке в середньому становить від 15 до 20см. За допомогою такого кроку формуються ідентичні вертикальні складки, які є великою гідністю штор.

Штори на люверсах гармонійно виглядають, як окремо, так і в поєднанні з римськими шторами, рулонними шторами, японськими шторами, шторами плісе, жалюзі.