Святкові знижки та подарунки !

FLMERYPrvXA

При замовленні трьох і більше вікон,знижка 15%

 

 

 

 

 

 

 

DSC_8344 P1150022

 

skidka0Жалюзі один з найкращих засобів для завішування вікна. Жалюзі, незалежно від розміру, можуть відразу охопити все вікно, чи то встановлені вони зсередини або зовні.

 

 

 

 

 

 

0 vertical_1

В сучасному світі існує декілька видів жалюзі, кожна з яких має свої переваги і особливості. Смужки, з яких складаються сучасні жалюзі, називають ламелі. З’єднуючись послідовно, ламелі утворюєть суцільне полотно і ці смужки можна повертати в різні боки. Для цього використовують спеціальні механізми з ручним або дистанційним керуванням. Щоб контролювати рівень освітлення в кімнаті, можна відрегулювати жалюзі і встановити певну ширину між ламелями.

 

skidka01Одна з останніх розробок в області віконних декорацій являється система «День-Ніч», яка є різновидом тканинної ролети. Особливістю цієї ролети являється подвійне положення тканини і чергування полосок (тканини і сіточки). При плавному русі тканини по колу полоси зміщуються, відкриваючи вигляд за вікном або повністю закривають його. Це дозволяє плавно регулювати потік світла в приміщенні. Спеціально підібрана колекція тканин, яка відповідає сучасним тенденціям, є прекрасним доповненням до будь-якого інтер’єру.

 

 

 

DSC01171 DSC01175

Ми пропонуємо широкий вибір якісних сонцезахисних систем по індивідуальних розмірах клієнта.